Movies
Ratings
585
MonsterRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5
Wicker ParkRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 5.0
Everybody Wants Some!!Rated ★ 4.0
You Will Meet a Tall Dark StrangerRated ★ 3.5
To Rome with LoveRated ★ 3.5
Magic in the MoonlightRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 3.0
Irrational ManRated ★ 4.0
BrooklynRated ★ 4.0
The Lovely BonesRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 4.0