Titles you rated
Porco RossoRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Red RoomsRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Close Your EyesRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 3.5
DeparturesRated ★ 4.0
Are You There God? It's Me, MargaretRated ★ 4.0
Warm Water Under a Red BridgeRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
CharismaRated ★ 3.5
Mistress AmericaRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0