Titles you rated
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Tong: MemoriesRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0- Generation WarRated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
The PacificRated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 4.0