Titles you rated
Honest CandidateRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.5