Movies
Ratings
1023
FrankensteinRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 3.5
UndineRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Paddington in PeruRated ★ 3.0
ElioRated ★ 3.5
Lost in StarlightRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0