Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 2.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 2.0
Drunken MasterRated ★ 2.0
The Fourth KindRated ★ 2.0
Superhero MovieRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 1.5
The Plan ManRated ★ 1.5
AnacondaRated ★ 0.5
The Karate KidRated ★ 3.0
Underworld: AwakeningRated ★ 3.0
FearlessRated ★ 1.5
Deep Blue SeaRated ★ 3.0
ColombianaRated ★ 3.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.0
The ProtectorRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 3.5
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 0.5