Series
Ratings
34
For All MankindRated ★ 4.5
For All Mankind Season 3Rated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Designated Survivor season 2Rated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
HotelierRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0