Movies
Ratings
630
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0
Oh My GodRated ★ 2.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 2.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
ChampionRated ★ 2.0
The Secret ScandalRated ★ 1.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 1.5
Taken 3Rated ★ 2.0
Total RecallRated ★ 3.5
AwakeRated ★ 2.5
BestsellerRated ★ 1.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 2.5
InsidiousRated ★ 2.5
MarionetteRated ★ 3.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 1.5