Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
AuditionRated ★ 3.0
Night FishingRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Trivial MattersRated ★ 2.0
EscapeRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
Hijack 1971Rated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5