Titles you rated
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 2.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 3.5
No ReservationsRated ★ 2.0
Eat Drink Man WomanRated ★ 3.5
Rinco's RestaurantRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 3.5
MelancholiaRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0