Titles you rated
OnceRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0