Titles you rated
JumanjiRated ★ 5.0
Midnight FMRated ★ 1.5
Miss Staff SergeantRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Return of JafarRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Hello BrotherRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 4.0
HerbRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 1.0
August RushRated ★ 2.0