Titles you rated
MaleficentRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.0
X-MenRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
MarathonRated ★ 2.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 1.0