Titles you rated
MementoRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
The Hand That Rocks the CradleRated ★ 3.0
HiddenRated ★ 3.0
Eyes Wide ShutRated ★ 4.0
Rear WindowRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Blue VelvetRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 2.0
MiseryRated ★ 4.0
Open Your EyesRated ★ 4.0
First BloodRated ★ 1.0
Fahrenheit 9/11Rated ★ 5.0
The Harmonium in My MemoryRated ★ 3.0
Parallel LifeRated ★ 2.0
OasisRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 3.0
Leaving Las VegasRated ★ 4.0
Break OutRated ★ 1.0
Bad GuyRated ★ 4.0