Series
Ratings
173
Romantics AnonymousRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
DerailmentRated ★ 3.0
The Romance of Tiger and RoseRated ★ 5.0
Resident PlaybookRated ★ 4.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 1.5
The First FrostRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Number You Have DialedRated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 2.0
What Comes After LoveRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 5.0
Mom's Friend's SonRated ★ 1.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 5.0