Movies
Ratings
45
Ender's GameRated ★ 2.0
InceptionRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
PaulRated ★ 1.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The AviatorRated ★ 1.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 1.5
ColombianaRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 2.5
Ninja ScrollRated ★ 1.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
CubeRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0