Series
Ratings
20
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
My Little TelevisionRated ★ 4.0
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 3.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
Mr. OsomatsuRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0- 원피스 3기Rated ★ 3.0
- 원피스 2기Rated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 3.5