Series
Ratings
27
Why Women KillRated ★ 5.0- Review Notebook of My Embarrassing DaysRated ★ 4.0
Find Me in Your MemoryRated ★ 4.5
Witch's CourtRated ★ 4.5
Girls' Generation 1979Rated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0