Movies
Ratings
212
This Means WarRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 3.0
Mr. Bean's HolidayRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0
Pom PokoRated ★ 2.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
Princes and PrincessesRated ★ 5.0
Hi! Dharma!Rated ★ 2.0
Tales of the NightRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 2.5
Shark TaleRated ★ 3.0