Series
Ratings
24
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0- SoulmateRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 2.5- DamoRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.0
Thank YouRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Beating AgainRated ★ 1.5
Abnormal SummitRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 2.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
Songgot: The PiercerRated ★ 2.0
Be MelodramaticRated ★ 3.0
The Office Season 5Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0