Titles you rated
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Michael ClaytonRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Jackie BrownRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 5.0
DetachmentRated ★ 3.5
White Balls on WallsRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 3.5
Ghost RiderRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 2.5
GlassRated ★ 3.5- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 3.5