Movies
Ratings
285
Portrait of a Lady on FireRated ★ 2.0
RoomRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 5.0
ChicagoRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
After EarthRated ★ 2.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
AshfallRated ★ 2.5
Peppermint CandyRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 5.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0