Titles you rated
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 2.5
Witch's CourtRated ★ 4.5
The 101st ProposalRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 3.5
MistyRated ★ 3.0
Lunch QueenRated ★ 3.0
Woman of DignityRated ★ 3.5
It Started With a KissRated ★ 3.5
My Father is StrangeRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
Still 17Rated ★ 3.5
Thank YouRated ★ 3.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.5
- Haken no HinkakuRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0