Titles you rated
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.5
BattleshipRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
50/50Rated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
HulkRated ★ 5.0