Titles you rated
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Science of SleepRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
The PianoRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.5
CasablancaRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
Children of HeavenRated ★ 4.0
Free WillyRated ★ 4.5
As Good As It GetsRated ★ 3.0
101 Dalmatians II: Patch's London AdventureRated ★ 3.5
CubeRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 3.5
Love FictionRated ★ 3.5
Sex and the CityRated ★ 4.0