Titles you rated
DeadpoolRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
The Chronicles of RiddickRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Happy Death DayRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 5.0
The Battleship IslandRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
New TrialRated ★ 4.5
The TransporterRated ★ 4.5