Titles you rated
Tears of the DragonRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Summer ScentRated ★ 5.0- BossRated ★ 5.0
- Emperor of the SeaRated ★ 5.0
ResurrectionRated ★ 5.0
East of EdenRated ★ 3.0- Invisible ManRated ★ 4.5
Lovers in PragueRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
Bluebird's HouseRated ★ 2.5
H.I.TRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 3.5
All InRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.5
GiantRated ★ 5.0