Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Strangers AgainRated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 4.0
Dear XRated ★ 3.5
Shin's ProjectRated ★ 3.5
To the MoonRated ★ 3.5
To My HarryRated ★ 3.0
A Hundred MemoriesRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
My Troublesome StarRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 3.0- 신인감독 김연경Rated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
Ms. IncognitoRated ★ 3.0
Dexter: ResurrectionRated ★ 3.5
We Don’t Bite: Street Woman FighterRated ★ 2.0
Adventure by Accident Season 1Rated ★ 2.0- Street Woman Fighter 2:World Wide LogRated ★ 2.0
Love Is BlindRated ★ 2.0- 무쇠소년단Rated ★ 2.5