Titles you rated
UnlockedRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0- Someday or One DayRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 1.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0