Series
Ratings
64
Severance Season 1Rated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.0
Conversations with a Killer: The Jeffrey Dahmer TapesRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 1.5
Physical: 100 Season 2Rated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5