Titles you rated
BluebeardRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 2.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
Get OutRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
SplitRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
PandoraRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5