Titles you rated
P.S. I Love YouRated ★ 4.0
DogvilleRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 2.5
Big FishRated ★ 4.5
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.5
Singin' in the RainRated ★ 4.0
Family TiesRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 3.5
To Rome with LoveRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 3.0