Series
Ratings
148
Another Miss OhRated ★ 4.0
Tomorrow with YouRated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 4.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 3.5- Fairy CommiRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.0
Bad GuyRated ★ 2.5
City HunterRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 3.5
Man to ManRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0