Movies
Ratings
766
All for LoveRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 2.5
The Pixar StoryRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.5
Sam Smith: Live in LondonRated ★ 4.0
The FakeRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
DangalRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
I Am a HeroRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5