Titles you rated
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 2.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
The Walking DeadRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5