Series
Ratings
76
Low LifeRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
Bubble GumRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.5
ChuckRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.0