Titles you rated
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
Kill la KillRated ★ 4.5
Angel Beats!Rated ★ 2.5- CharlotteRated ★ 2.0
NisemonogatariRated ★ 3.0
BakemonogatariRated ★ 4.5
A Certain Magical IndexRated ★ 3.0
A Certain Magical IndexRated ★ 2.5- Burning-Eyed ShanaRated ★ 3.5
- Burning-Eyed Shana II: SecondRated ★ 3.0
- Burning-Eyed Shana III: FinalRated ★ 3.0
Gurren LagannRated ★ 5.0
Toradora!Rated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5