Titles you rated
Black MoneyRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Lion King 1½Rated ★ 3.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 5.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 3.0