Titles you rated
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
Plus Nine BoysRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0