Series
Ratings
28
Full HouseRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 4.0