Series
Ratings
30
Blue TowerRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.0
Save MeRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5