Movies
Ratings
123
My Love, My BrideRated ★ 3.5
Shark TaleRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 3.0
Miss Gold DiggerRated ★ 2.0
ShrekRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
GarfieldRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Miss Pettigrew Lives for a DayRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 3.5
The Back-Up PlanRated ★ 4.0