Titles you rated
A Man and a WomanRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.5
Yourself and YoursRated ★ 4.0
La maison de HimikoRated ★ 4.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.5- BlackRated ★ 3.5
Born to Be BlueRated ★ 4.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
The Lives of OthersRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 4.5
One DayRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 4.5
Midnight DinerRated ★ 4.5
The MayorRated ★ 1.0