Movies
Ratings
18
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 2.5
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 3.0
Like for LikesRated ★ 2.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 2.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.5