Series
Ratings
33
Secret GardenRated ★ 3.5
Can We Get Married?Rated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Scarlet HeartRated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0