Titles you rated
- TorikoRated ★ 3.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 4.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
The K2Rated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.0