Movies
Ratings
222
Steel RainRated ★ 4.0
The ChaseRated ★ 3.5
Don JonRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Suddenly SeventeenRated ★ 4.0
Score: A Film Music DocumentaryRated ★ 4.5
Art of FightingRated ★ 3.0
HanbandoRated ★ 3.0