Titles you rated
The Monk and the GunRated ★ 3.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.5
TakenRated ★ 2.5- The WickedRated ★ 1.5
ONE PIECE FILM REDRated ★ 1.0
The RoundupRated ★ 1.0
Weathering With YouRated ★ 0.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 0.5
WhiplashRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 3.0
Beauty WaterRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 2.5
Hunter KillerRated ★ 2.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 1.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.0