Series
Ratings
52- 데스노트Rated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
Save MeRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Prison Break Season 4Rated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Prison Break Season 3Rated ★ 5.0