Movies
Ratings
432
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
6 UndergroundRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
FailanRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5